Perundurai, Erode
₹3,500
Tele-Verified
Verified on 13 May 2026
Chandran M N
(Owner)
|
******4789
Total Area
5,670 sq.ft
Price / (sq.ft, acre, etc.)
3,500 / sq.ft
Total Sale Price
19845000
Views
7
Enquiries
0
Listed By
broker
Posted On
12 May 2026
ID: NB-2026-05-0655