Sendamangalam, Namakkal
₹700
Tele-Verified
Verified on 15 May 2026
Ramya K
(Owner)
|
******6254
Total Area
1,200 sq.ft
Price / (sq.ft, acre, etc.)
700 / sq.ft
Total Sale Price
840000
Location
View Larger Map
Get Directions
Views
8
Posted On
15 May 2026
ID: NB-2026-05-0891